wat

Ocenění

ZA ROK 2011 JSEM BYLA VYHODNOCENA V RÁMCI SOUTEŽE RECRUIT RANK AWARDS JAKO 7. NEJLEPŠÍ MALÁ PERSONÁLNÍ AGENTURA. TATO SOUTĚŽ JE POŘÁDÁNA PORTÁLEM PROFESIA.SK. OCENĚNÍ JE UDÍLENO NA ZÁKLADĚ PŘÍMÉ ZPĚTNÉ VAZBY VÍCE NEŽ 100 000 UCHAZEČŮ .

CURRICULUM VITAE

V roce 1992 jsem absolvovala obor Ekonomie zahraničního obchodu
na Vysoké škole ekonomické v Bratislavě
a problematice lidských zdrojů se intenzivně věnuji od roku 1992.

Svoji profesní dráhu jsem započala u renomované rakouské společnosti Neumann International, kde jsem se propracovala až na pozice Executive Consultant a Principal.

Během více než 10 let působení u firmy Neumann v České republice a na Slovensku jsem získala bohaté zkušenosti ve vyhledávání vhodných kandidátů na manažerské pozice pro významné korporátní zákazníky s celosvětovou působností, jejich oslovováním a umisťováním metodou tzv. executive search, i v oblasti profesionálního personálního poradenství na mezinárodní úrovni. Poté jsem několik let úspěšně působila jako executive manager v britské společnosti C2D Global. V roce 2006 jsem definitivně vyměnila působivou vizitku s hlavičkou renomované kanceláře za svoji vlastní a atraktivní adresu v centru Prahy za volnost rozhodování. Poskytování širokého komplexu research a executive search služeb a souvisejícího servisu se věnuji pod svým jménem.

Mezi mé  klienty patří významné, především zahraniční, společnosti z různých oborů, od rychloobrátkového zboží přes obchodně-technické, logistické a výrobní společnosti až po sféru služeb. Vedle konvenčního vyhledávání manažerů a  zaměstnanců poskytuji své služby i personálním agenturám, zejména poskytovatelům executive search služeb z německy mluvících zemí. I díky kvalitě poskytovaných služeb se v obou kategoriích ve většině případů podařilo navázat oboustranně výhodnou spolupráci počítanou v řádu mnoha let.

 

Kontaktujte mne